Lokalizacja
Biuro rachunkowe - Księgowy-24.pl
Pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
NIP: 8971792887, KRS: 0000480352

Kontakt
Telefon: +48 601 500 536, +48 71 3 777 314
E-mail: kontakt@ksiegowy-24.pl

Zarządzanie procesami

Zarządzanie procesami

Czy zastanawiałeś się kosztami utrzymania obsługi księgowej w Twojej firmie? Czy wiesz że nie pensja księgowych jest odpowiedzią, ale sposób alokacji tego kosztu na procesy realizowane w dziale księgowości? Czy analizowałeś alternatywne do obecnego modele?

Działy księgowości to nie tylko centra wiedzy z zakresu podatków lub prawa bilansowego. To także organizmy, będące konfiguracją ludzkich działań, narzędzi pracy, przepływu informacji - organizmy które przetwarzają mnóstwo danych, często w ramach skomplikowanych procesów księgowych. To w jaki sposób realizowane są te procesy ma dalej odzwierciedlenie w kosztach.

Wykonywanie niepotrzebnych działań, brak nadzoru nad sposobem w jaki księgowi wykonują zadania i archiwizują efekty swojej pracy, obarczanie służb księgowych zadaniami administracyjnymi innych obszarów, arbitralne dostarczanie działom księgowym narzędzi pracy bez głębszego poznania i zrozumienia zachodzących tam procesów, nieświadomość dostępu do nowoczesnych technologii lub metod organizacji pracy - to główne grzechy skutkujące alokowaniem ludzkiego wysiłku w zbędne działania.

Celem naszej usługi jest analiza i doskonalenie procesów księgowych, zapewnienie ciągłości obsługi i optymalizacja zasobów w działach księgowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą  ofertą.